ZEPTER INTERNATIONAL 

ŻYJ LEPIEJ. ŻYJ DŁUŻEJ

Zepter International to działająca w wielu branżach, międzynarodowa firma, która na całym świecie, sprzedaje i dystrybuuje ekskluzywne, wysokiej jakości dobra konsumenckie, przede wszystkim za pośrednictwem swojej sieci sprzedaży i w nowoczesnych sklepach.

Wraz z Zepter Finance Holding AG — firmą finansową działającą w branży bankowo-ubezpieczeniowej — tworzy część Zepter Group.

Od momentu powołania firma Zepter International stworzyła bardzo wysokie standardy i stała się istotną częścią życia milionów ludzi na całym globie.

W dowolnym zakątku świata, nowa prezentacja produktów Zepter rozpoczyna się co 10 sekund, ponieważ firma Zepter jest obecna na 5 kontynentach i w ponad 60 krajach.

Zepter International jest właścicielem 8 zakładów produkcyjnych w Szwajcarii, Niemczech i Włoszech oraz ponad 320 000 m² przestrzeni biznesowej w najlepszych lokalizacjach na świecie.

Ostatnie 30 lat zostało naznaczone licznymi sukcesami, ponieważ ponad 80 000 000 ludzi stało się zadowolonymi użytkownikami produktów Zepter.

Wizja, najwyższa jakość, innowacyjne produkty i unikatowy system sprzedaży Zepter i ponad 100 000 pracowników i konsultantów na całym świecie tworzą fundamenty sukcesu firmy Zepter. Zepter chlubi się wysoce wyszkolonymi, zmotywowanymi i zainspirowanymi menedżerami sprzedaży i konsultantami, którzy realizują ogólnoświatową misję promocji zdrowia i urody.

WIZJA

WYŻSZA IDEA


"Jesteśmy dumni z naszych produktów.
Jesteśmy dumni z ich najwyższej jakości, wyjątkowego wzornictwa i naszej zaawansowanej technologii.
Cieszymy się naszą pracą.
Szanujemy tych, którzy pracują z nami.
Nasze działania napędza jedna, najważniejsza zasada: najważniejsze dla nas są twoje zdrowie i uroda."
                 

Pan Philip Zepter


Pan Philip Zepter jest nie tylko założycielem firmy, ale także twórcą filozofii Zepter — filozofii zdrowego życia i doskonałości, których celem jest promocja i osiągnięcie zdrowia u obecnych i przyszłych pokoleń oraz rozwiązanie problemów ekologicznych.

Pan Philip Zepter jest wizjonerem, który odniósł sukces i z powodzeniem prowadził swoją firmę przez ponad trzy dekady, pokonując wszelkie przeciwności i zakładając coraz to nowe i bardziej wymagające cele. Oto klucz do trwałego rozkwitu i sukcesu Zepter International.

MISJA

GRUPA ZEPTER – FIRMA DZIAŁAJĄCA GLOBALNIE NA RZECZ OCHRONY ZDROWIA


Misja promocji zdrowia przez Grupę Zepter została podjęta na pięciu kontynentach.

Rok w rok wpływa na poprawę jakości życia milionów ludzi na całym świecie. Ogólnoświatowa kampania na rzecz ochrony zdrowia jest w unikatowy sposób spójna i obejmuje niezmienne możliwości nauki i pracy dla nowych pokoleń specjalistów, wytwórców i dystrybutorów najlepszych dóbr zbywalnych, a także analizę, planowanie i dystrybucję różnorodnych usług finansowo-ubezpieczeniowych.

Źródłem szlachetnej misji była genialna idea Pana Philipa Zeptera, który zawsze inspirował pracowników Zepter International na całym świecie, aby samodzielnie starali się chronić swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych w długiej perspektywie, aby sprawiać radość innym ludziom wokół, stale poszerzając ich wiedzę biznesową i podnosząc standardy.

Miliony ludzi stały się zdrowsze i szczęśliwsze, korzystając z produktów i usług Zepter w codziennym życiu, a setki tysięcy zrealizowały swoje ambicje biznesowe i osobiste, stosując się do zasad osiągania sukcesu wedle unikatowego systemu Zepter.

"Sukces to zwyczajowy rezultat synergii między zdrowym ciałem i duchem. Aby osiągnąć pełnię zdrowia, musimy uwolnić większość naszego potencjału mentalnego i fizycznego. Ten rodzaj zdrowia to największe osiągnięcie, będące warunkiem koniecznym dla wszystkich innych osiągnięć. Dla osoby która odniesie taki sukces, nie ma ograniczeń.”  - Pan Philip Zepter