ODKRYJ SWÓJ SMAK

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem kawy, czy herbaty, stylowy i funkcjonalny ZEPRESSO TREND oferuje wszystko to, czego pragniesz w kwestii jakości i smaku. ZEPRESSO TREND to niezbędne i nowoczesne urządzenie, małe i lekkie oraz idealnie proste w obsłudze i konserwacji. Wykonane jest wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, aby sprostać najsroższym kryteriom.

Zepresso Trend to urządzenie nowej generacji do przygotowywania gorących i zimnych napojów z kapsułek. Najnowocześniejsza technologia zapewnia szeroką gamę specjalnych napojów, od kawy i herbat po Medizep, których jakość nikogo nie pozostawia obojętnym. Urządzenie jest proste w obsłudze i zawsze gotowe na przygotowanie następnej filiżanki gorącego lub zimnego napoju.

Złoty kolor jest doskonałym dopełnieniem tradycyjnego, klasycznego i wyrafinowanego smaku, a wesoły wariant w kolorze mandarynkowym świetnie pasuje do smaku ekscentrycznego, poszukującego nowości i wolnego. Modne wzornictwo i innowacyjna technologia dla ludzi, którzy wymagają najwyższych standardów.

MIŁOŚNICY KAWY — URUCHOMCIE SWOJE ZMYSŁY

Unikatowe smaki są uwalniane z najszlachetniejszych ziaren kawy w trakcie procesu palenia. Wybieramy najlepsze ziarna kaw, zbierane z regionów słynących z najlepszych upraw, palimy je tradycyjnymi metodami i zamykamy w kapsułkach unikatowy smak kawy, którym możesz rozkoszować się dzień po dniu. 

Kolejną luksusowa nagrodą dla miłośnika kawy jest nasz wybór kaw, który zapewnia wyjątkowe fajerwerki smakowe w każdej filiżance. Intensywna mieszanka odmian Arabica i Robusta zamykana jest w pudełkach po 10 kapsułek każde, a same kapsułki są także kompatybilne z urządzeniami Nespresso®.  Twoje potrzeby zadowoli oferta 5 różnych typów kaw.

KAPSUŁKI ZEPRESSO TREND Z HERBATĄ

Wybraliśmy pyszne mieszanki i zapakowaliśmy je w kapsułki, a każda z nich zawiera perfekcyjną ilość esencji najwyższej jakości herbat i ziół, sprawiając że każdy napój jest pełen smaku specjalnie dla Ciebie.

PO PROSTU WRZUĆ KAPSUŁKĘ I CIESZ SIĘ SMAKIEM!

Rozpocznij unikatową podróż z kolekcją Zepresso Café, dającą wyrafinowaną przyjemność twemu podniebieniu i radość Twoim zmysłom.

Z ekskluzywną kolekcją Zepresso Café wracasz na właściwe tory z chwilą, gdy poczujesz jej pierwszy aromat. Twoje zmysły otrzymują potężny bodzie do działania, a ciało zastrzyk nowej witalności. Odkryj doskonałą przyjemność kosztowania różnych smaków dzień po dniu, wybierając aromaty, które poprawią Twoje samopoczucie.